مزاياي طراحي لوگو حرفه اي

طراحي لوگو حرفه اي نياز به طراحان ماهر و خلاق دارد تا يك لوگوي منحصر به فرد و جذاب را طراحي كنند. هر چقدر لوگو بر اساس اصول و استاندارهاي جهاني طراحي شود لوگوي ما جذاب تر و تاثيرگذارتر خواهد بود.

طراحي لوگو حرفه اي

حال به بررسي تاثيرات طراحي لوگو حرفه اي بر روي بخش هاي مختلف مي پردازيم:

تاثير طراحي لوگو حرفه اي در يك نگاه

مهم ترين هدف از طراحي لوگو اين است كه بواسطه ي لوگو يك شركت به برند تبديل شود و لوگوي طراحي شده به سرعت در ذهن ها ثبت شود. در حال حاضر پيرامون ما پر شده است از لوگوها با شكل ها و طرح هاي مختلف اما از بين صدها لوگو كدام به يادماندني تر است و در يك نگاه علاوه بر جذب به خوبي آناليز مي شود و پيام خود را به درستي به مخاطب مي رساند؟
به طور كلي مي توان گفت لوگويي كه در نگاه اول جذب و پيام رساني دارد و به يادماندني است به طور حرفه اي طراحي شده است.

طراحي لوگو حرفه اي

نقش طراحي لوگو حرفه اي در امور گرافيكي

يكي از گران ترين امور در بخش گرافيكي ، طراحي لوگو مي باشد. رعايت تناسب در طراحي لوگو حرفه اي يكي از مهم ترين قوانين در اصول طراحي است. فرض كنيد اگر لوگويي غير استاندار طراحي شود آيا قابل استفاده در كارت ويزيت ، ست اداري ، مهر ، تنديس يا وب سايت است؟ خير. اگر هم استفاده شود تناسب قسمت هاي ديگر را بهم مي زند. در حالي كه طراحي لوگو اگر براساس اصول و حرفه اي باشد درتمامي امور گرافيكي اين تناسب حفظ خواهد شد.

طراحي لوگو حرفه اي

نقش طراحي لوگو حرفه اي در تبليغات

يكي از موثرترين عوامل در تبليغات ، لوگوها مي باشند. طراحي لوگو اگر حرفه اي باشد در كوچكترين تبليغات شما بزرگ جلوه مي كند و چشم هر بيننده اي را به خود جذب مي كند. در خيلي موارد لوگوي برندها به عنوان سوژه اصلي در تبليغات استفاده مي شود. اگر لوگو حرفه اي و جذاب باشد نظر هر بيننده اي را به خود جذب مي كند اما اگر طراحي لوگو حرفه اي نباشد بيننده با ديدن لوگو به راحتي از آن عبور كرده و هيچ جذابيتي براي مخاطب نخواهد داشت.

طراحي لوگو حرفه اي

ديگر مزاياي طراحي لوگو حرفه اي

ايجاد اعتبار براي شركت يا برند

طراحي لوگو خاص و حرفه اي براي شركت ها يا برندها حس اعتماد و اعتبار را ايجاد مي كند و از شركت يا سازمان در ذهن مخاطب يك برند مطمئن مي سازد.

افزايش ميزان فروش برندها

طراحي لوگو حرفه اي باعث مي شود به راحتي لوگو در ذهن ها ثبت شود و مخاطبان با يادآوري لوگوي شما دنبال كننده هميشگي محصولات مي شوند و ميزان فروش بالا مي رود.

ميزان تاثيرگذاري بالا بر مخاطب

يكي از مهم ترين عملكردها در طراحي لوگو ميزان تاثيرگذاري آن است. لوگوي طراحي شده بايد به محض ديده شدن پيام خود را به مخاطب برساند و تاثيرگذاري بالايي داشته باشد.

نشان دهنده ي كيفيت برندها

لوگوها معرف برند يا شركت شما هستند از اين پس يك طراحي لوگو حرفه اي نشان دهنده ي اين است كه متقاضيان با يك شركت حرفه اي و متخصص رو به رو هستند نه يك شركت مبتدي و تازه كار.طراحي لوگو حرفه ايمنبع :مائده ديزاين

نوشته شده توسط avina | ۲۱ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۷:۰۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |